П`ятниця, 16.11.2018, 07:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113

Новини

Головна » Файли » Методична робота » Досягнення вчителів

Зустріч в літературній вітальні
02.02.2018, 09:21

 

 Доброю традицією в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів є незабутні зустрічі з письменниками рідного краю, знаменитими земляками, митцями, почуте слово та пісня з їх вуст, пізнання незбагненої краси рідного краю, що віддзеркалилась у поетичній спадщині майстрів художнього слова.

Вже третій рік в школі за традицією збирається вся шкільна родина на зустріч з поетами Надією Кундіренко ти Григорієм Клименком. Місцеві поети читають дітям свої вірші, співають пісні. Надія Григорівна з душевним трепетом виконала вірш «Ветеранам війни», «Освідчення в любові до України». Особливо зацікавила дітей розповідь Надії Григорівни про свій перший портфель.

Григорій Клименко вразив присутніх своїми поезіями «Україні», «Українська земле». Автор презентував пісню «Наш прапор» у виконанні композитора і співака Віктора Шмигло та «Лелечину пісню», яку виконує соліст Кіровоградської філармонії Ярослав Страшной. Присутні щедрими оплесками нагородили місцевих поетів.

Цього року наша вітальня організувала ювілейні урочисті читання учнями віршів зарубіжних поетів - ювілярів 2018 . Звучали вірші Ш. Петефі,

Д. Байрона , В. Висоцького. Активно долучились до заходу учні 5 класу Богач Надія, Сидоржевський Мар’ян, Маринко Ернест, Бойко Люда та Бойко Катя, Бесарабова Даринка, Тимошенко Карина, маковецький Ярослав. Учні 8-11 класів підготували незабутню інсценівку «Подорож Срібною добою». Ведучі Ковальов Олександр, Маринченко Настя та Шаповал Оксана присутніх з літературою кінця ХIX- початку XX століття. Зачарували своїм читанням, емоційністю учні Личман Анастасія, Наконечна Інна, Смоляр Максим, Бурлаку Тудор, Ніколенко Дмитро, випускник школи Смоляр Артем.

Цікаво пройшла презентація шкільного літературного музею «Світ літератури», ініціатором якого була директор школи, вчитель зарубіжної літератури Глущенко Наталія Василівна. В музеї організовані експозиції «Письменники-ювіляри 2018 року», «Наш край і на письменників багатий, і на поетів, і на казкарів», «Сучасна дитяча література», «Книжкова полиця літературних цікавинок», «Алея новин»,»Дами епохи», «Дослідницькі роботи учнів».

  Поряд з традиційними формами музейної комунікації, в умовах інформаційно-технологічного розвитку з’являються сучасні способи взаємодії – віртуальні музеї. Саме такий віртуальний музей презентувала Наталія Василівна членам районної творчої групи вчителів зарубіжної літератури. Як зауважила Наталія Василівна, шкільний літературний музей як одна з форм додаткової освіти є одним із найефективніших засобів виховання учнів. Знайомство з письменниками світу,їх літературною спадщиною сприяє підвищенню рівня інтелекту, розвитку інтересів та здібностей. Його діяльність розвиває співтворчість, активність, самодіяльність учнів у процесі збору, дослідження, обробки, оформлення й пропаганди матеріалів – джерел з історії країн, біографічних даних, цікавих фактів з життя письменників, що має виховну й науково-пізнавальну цінність. Отже, наш літературний музей – засіб творчої самореалізації, що ініціює особистісно зорієнтоване виховання й освіту та є маленьким дослідницьким центром зі збереження, відродження і розвитку культурно-історичних традицій, дотичний до діалогу поколінь і культур, формуванню музейного фонду . Наявність такого музею сприяє залученню дітей до науково-дослідницької, краєзнавчої роботи, вихованню в них позитивного ставлення до історико-культурного спадку світу, формуванню духовних цінностей». Відкриття таких музеїв викликало зацікавленість як учнів, колег, так і гостей.

 Літературно-мистецький “урожай” вітальні досить багатий і рясний. На захід до олександрівців завітали учні Андріївської ЗШ І-ІІ ступенів (директор Жгун О.Ф.). Вихованці Андріївської школи долучились до читання поезій зарубіжних авторів. Верескун Анна прочитала власний вірш «Згадаймо всих поіменно». Таке зворушливе прочитання не залишило байдужим жодного з присутніх, і юна авторка отримала гучні оплески. Дівчатка виконали патріотичні пісні і вразили присутніх глибиною розуміння поезій та музики.

Захід залишив незабутні враження, оптимізм і бажання продовження дружніх зустрічей!

Категорія: Досягнення вчителів | Додав: natali-37
Переглядів: 33 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018