Вівторок, 18.12.2018, 12:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113

Новини

Головна » Файли » Методична робота » Методичні об'єднання вчителів закладу

Готуючись до ювілею земляка
12.12.2017, 18:15

Василь Олександрович Сухомлинський – багатогранна особистість. Знаємо його як видатного педагога, вченого, дитячого письменника. З плином часу ідеї мислителя не тільки не старіють, а стають ближчими, зрозумілими і необхідними новим поколінням. У 2018 році ми відзначатимемо 100-річчя з дня його народження.

Готуючись до ювілею земляка, в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів педагогічний колектив  творчо та наполегливо взявся до роботи. І вже зараз  проводяться різнопланові заходи, тематичні виховні години за творчістю Сухомлинського, спрямовані на духовний і моральний розвиток та патріотичне виховання учнів.

Одним з таких став пізнавальний захід «Шляхами доброти», проведений для учнів основної та старшої школи вчителями Щербиною Н.В.  та  Романів О.П.  Головною метою якого було поглибити знання  школярів  про особистість педагога, розкрити його громадську позицію, визначити головні риси доброї людини та виховувати добропорядність у вчинках учнів.

 На початку заходу переглядали відеоматеріал про життя і творчість педагога, про Павлиську школу де він працював. Шаповал О.  та  Маринченко Н. розповіли про те як у липні 1941 року Василя Олександровича  було призвано до війська, про перебування на фронті та  отриманні поранення.

У ході роботи учні 5 класу – Бойко К., Бойко Л., Ішуніна К. розповідали казки Сухомлинського. Всі озвучені твори пронизані  ідеєю добра і любові до всього живого. Аналізуючи їх, учні висловлювали свої думки стосовно вчинків героїв. Кальга О. зачитала вірш «Творіть добро», закликаючи кожного присутнього робить якомога більше хороших вчинків.

По закінченню створили колективну композицію «Добро в серці кожного іскриться» і отримали – символічне дерево, яке  росте, розвивається якщо йому вистачає сили і світла. Як і добро в нашому серці – росте, примножується, збагачується лише  тоді,  коли ми того прагнемо. На кожному  листочку учні вписали поради «Як  зуміти бути добрим?» і  озвучили  їх.  Цікаві поради пролунали з уст  ученів 5 класу Сидоржевського А.  та  Маковецького Я. Вони радять все сприймати з посмішкою, а усміхнена людина  мусить  робити  лише добро!

І як висновок, всі присутні заспівали пісню «А я бажаю Вам добра!», передаючи свій добрий настрій та позитивні емоції.

Категорія: Методичні об'єднання вчителів закладу | Додав: natali-37
Переглядів: 75 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018