Графік проведення консультацій та додаткових занять з учнями у 2017-2018 н.р.
Прізвище, ім*я вчителя
|
Предмет
|
Дні тижня
|
Час проведення
|
Глущенко Н.В.
|
Зарубіжна література
|
Понеділок
вівторок
|
13.45 -14.35
|
Артеменко О.Г.
|
Математика
|
Вівторок
|
13.55-14.40
|
Кандейкіна М.Ю.
|
Біологія
|
Вівторок
Четвер
|
13.45-14.40
|
Руденко О.М.
|
Укр. мова
Укр. література
|
Понеділок
Вівторок
|
13.55-14.40
|
Сосновська Н.В.
|
Англ.мова
|
Понеділок
|
13.45-14.35
|
Рахубовська О.Є.
|
Географія
Економіка
|
Середа
|
13.45-14.35
|
Бець О.С.
|
Математика
Фізика
Інформатика
Астрономія
|
Середа
|
13.45-14.35
|
Каленчук Е.В.
|
Хімія
|
Четвер
|
14.40-15.35
|
Осика А.Ф.
|
Укр. мова
Укр.література
|
Середа
|
13.45-14.35
|
Романів О.П.
|
Трудове навчання
Основи здоров*я
|
Понеділок Вівторок
|
13.45-14.35
|
Комарова Л.П.
|
Історія України
Всесвіт. історія
Правознавство
|
Понеділок
П*ятниця
|
13.55-14.35
|
Сергієнко Л.А.
|
2 клас
|
Вівторок
Четвер
|
12.45-13.30
|
Павленко Ю.А.
|
Англ. мова
|
Вівторок
Четвер
|
11.30-12.10
12.25-13.00
|
Паук Т.П.
|
3 клас
|
П*ятниця
|
12.30-13.00
|
Шевцова Н.В.
|
4 клас
|
Понеділок
|
12.55-13.40
|
Даценко І.Ф.
|
1 клас
|
Понеділок
Середа
|
12.00-12.45
|
Душенко В.І.
|
Фізкультура
Захист Вітчизни
|
П*ятниця
|
14.45-14.35
|
|
|
|
|
Графік
проведення консультацій по підготовці учнів до ДПА
та ЗНО у 2017-2018 н.р.
Прізвище, ім.*я вчителя
|
Предмет
|
Дні тижня
|
Час проведення
|
Артеменко О.Г.
|
Математика
|
Понеділок(11 кл.)
П*ятниця (9кл.)
|
13.55-14.40
13.55-14.35
|
Кандейкіна М.Ю.
|
Біологія
|
Вівторок (11 кл.)
|
13.55-14.40
|
Сосновська Н.В.
|
Англ.мова
|
Понеділок (11кл.)
Середа (9кл.)
|
13.45-14.35
13.55-14.40
|
Рахубовська О.Є.
|
Географія
|
Четвер (11кл.)
|
14.40-15.35
|
Бець О.С.
|
Фізика
|
П*ятниця (11кл.)
|
13.55-14.40
|
Каленчук Е.В.
|
Хімія
|
Четвер (11кл.)
|
14.40-15.35
|
Осика А.Ф.
|
Укр. мова і література
|
П*ятниця (9кл.)
Вівторок (11кл.)
|
13.40-14.30
14.45-15.30
|
Комарова Л.П.
|
Історія України
|
Вівторок (9кл.)
Середа (11кл.)
|
14.40-15.25
13.55-14.35
|
Графік
проведення консультацій по підготовці дітьми наукових робіт МАН у 2017-2018 н.р.
Прізвище, м..*я вчителя
|
Предмет
|
Дні тижня
|
Час проведення
|
Глущенко Н.В.
|
Зарубіжна література
|
|
|
Артеменко О.Г.
|
Математика
|
Кожна 2 і 4 середа
|
з 13.50-14.35
|
Кандейкіна М.Ю.
|
Біологія
|
Четвер
|
13.50-14.35
|
Сосновська Н.В.
|
Англ.мова
|
Понеділок
|
13.45-14.30
|
Рахубовська О.Є.
|
Географія
|
Середа
|
14.45-15.30
|
Бець О.С.
|
Фізика
|
Середа
|
13.50-14.35
|
Романів О.П.
|
Трудове навчання
|
|
|
Руденко О.М.
|
Укр. мова
|
Четвер
|
13.45-15.30
|
Осика А.Ф.
|
Укр. мова і література
|
Вівторок
|
13.45-14.30
|
Комарова Л.П.
|
Історія України
|
П*ятниця
|
13.50-14.35
|
|