Четвер, 14.12.2017, 06:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 105

Новини

Головна » Файли » Новини

«Домашнє завдання-це важлива складова ваших знань».
18.01.2017, 17:49

Класні керівники 10 та 11 класу Бець О. С. та Артеменко О. Г. підготували та провели для своїх вихованців круглий стіл «Домашнє завдання-це важлива складова ваших знань».

Вчителі ознайомили та обговорили з учнями кожний пункт  правил виконання домашнього завдання.

  1. Для всебічного осмислення і міцного засвоєння програмного матеріалу варто вдумливо учити уроки не в один "присід", а звертатися до їхнього вивчення кілька разів протягом деякого часу. Тільки при цій умові в пам'яті залишається "глибоко уторований слід", а знання зберігаються на довгий час.
  2.  Домашні завдання необхідно виконувати у день їхнього одержання. Суть справи в тім, що засвоєний на уроці матеріал інтенсивно забувається в перші 10-12 годин після сприйняття. Це доведено психологічними досвідами.
  3.   Якщо домашнє завдання містить у собі засвоєння матеріалу за підручником і виконання різних вправ, то його підготовку потрібно починати з роботи над підручником. Порядок роботи з підручником наступний: спочатку потрібно спробувати пригадати те, що залишилося в пам'яті від уроку. Потім варто вдумливо прочитати параграф підручника, виділяючи в ньому найважливіші положення, правила, висновки, прагнучи до їхнього глибокого осмислення і засвоєння.
  4. Приступаючи до підготовки домашніх завдань, обов'язково потрібно створити психологічний настрій на їхнє акуратне виконання і міцне засвоєння досліджуваного матеріалу. Як це зробити? Потрібно детально продумати ту мету, котру необхідно досягти при виконанні домашнього завдання.
  5. Приступаючи до виконання практичних завдань, варто уважно переглянути ті вправи, що виконувалися з даної теми на уроці, і пригадати, хід виконання практичних завдань на уроці. Це допоможе встановити зв'язок домашньої роботи з практичними вправами, що виконувалися в класі і сприятиме самостійному виконанню письмових завдань.
  6.  Під час перерв між підготовкою домашніх завдань по окремих предметах не можна піддавати себе сильним зовнішнім впливам, зокрема дивитися телепередачі, вступати в дискусії і т.д. У цей час найкраще робити спокійну прогулянку на свіжому повітрі, виконувати легку фізичну роботу.
  7.  Дуже важливо, щоб домашні завдання виконувалися щодня в той самий час і на постійному місці. Це правило при всій удаваній його простоті має істотне значення для успіху домашньої роботи. Воно сприяє швидкому зосередженню уваги на виконанні навчальних завдань, привчає до дисципліни й упорядкованості.

По закінченню заходу учням було роздано рекомендації щодо виконання домашнього завдання.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ УЧНЯМ З ПІДГОТОВКИ

ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

Категорія: Новини | Додав: natali-37
Переглядів: 46 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Меню сайту
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017