Четвер, 16.05.2024, 04:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116

Новини

Головна » Файли » Інформація для батьків

Як ми жили в березні
27.03.2013, 09:50


1.       У березні 2013 року учні школи працювали над проектом «Подарунок для мами». Учні готували подарунки своїми руками для матусь та писали їм вітальні листівки…

 

2.       З метою викликати позитив­ний емоційний настрій. виявити практичні знання, умін­ня та навички в певних життєвих ситуаціях, зміцнити взаємовідносини у колективі – в 5 класі було проведено свято "Нумо, дівчата!" В ньому взяли участь найвродливіші, найчарівніші, найспритніші дівчата  класу та дужі,  найкмітливіші та дотепні хлопчики. Вони  довели, що гідні таких дівчаток та своїх любих мам. 

  Розпочалися  наші змагання з обіцянки про дотриман­ня правил під час проведення конкурсів.

1.В тому, що не буде у вас заздрощів до перемог і досяг­нень суперника, присягайтеся! (Присягаємось!).

2.Що будете один до одного уважні і доброзичливі, присягайтеся! (Присягаємось!).

3. Що дотримуватиметесь норм етичної честі і без прирікань вислуховуватимете журі, присягайтеся! (Присягаємось!).

Цікавими були конкурси:

1-й конкурс — "Представлення".

2-й конкурс —"Заколисай ляльку".

3-й конкурс  "А ми зараз вареничків хочим ".

            4-й конкурс — "Нагодуй діток".

5-й конкурс — — "Намалюй картину".

6-й конкурс — "Приший ґудзик".

7-й конкурс — "Вітальна листівка".

Переможницею стала Павленко Софійка

 

3.       Традиційним в нашій школі стало проведення в перші дні весни Декади української мови та літератури та Днів пам'яті Т.Г.Шевченка. Цього річ ми теж не відійшли від традиції і вшанували нашого славного Кобзаря. Не забули і про перлини української мови та літератури.

                Протягом Декади учні школи підготували та провели масу цікавих заходів. Розпочалася ж Декада зі святкової лінійки, на якій учні 11 класу зачитали "Молитву про мову” Катерини Мотрич та ознайомили В рамках Тижня пройшли цікаві та змістовні заходи в усіх класах.        П'ятикласники здійснили уявну "Мандрівку в Країну Писемності”. Під час мандрівки вони дізналися про види письма різних народів і часів, дібрали яскраві епітети до рідної мови, які написали на ягідках калини і ними прикрасили калинову гілку, декламували вірші, пригадали прислів'я та приказки про мову, не забули згадати про писанки, як один із видів символічного письма.

Запеклим виявилося змагання між командами дев'ятого, десятого та одинадцятого класів на звання "Найкращого знавця мови та літератури”.  Учасники у грі показали, наскільки вони знають мову та літературу. Вони складали речення із запропонованими словами, давали відповіді на питання вікторини, провели гру "Ти — мені, я — тобі”. Команди виявилися майже однаково сильними. Проте останній конкурс, завданням якого було скласти якомога більше слів із запропонованого, виявило найкращих — команду учнів 11 класу "Патріоти”. 

      Вшановуючи пам'ять Кобзаря, у дев'ятому класі пройшов відкритий інтегрований урок української літератури та бібліотечний урок на тему "Світова велич Шевченка”. Діти розповіли про вплив творчості Тараса Шевченка на українську та світову літературу, про вшанування пам'яті Шевченка в Україні та за кордоном. На уроці було продемонстровано кілька відеофільмів про Кобзаря, прозвучали поезії та пісні на вірші Т.Г.Шевченка.

        Сергієнко Л.А, шкільний бібліотекар, познайомила учнів із виставкою творів Т.Шевченка та творів про нього. Вона пригадала, як відбулося її знайомство з Кобзарем — завдяки бабусі, яка знала майже всього "Кобзаря” напам'ять. Людмила Андріївна не обійшла увагою ще один талант Т.Шевченка — малярство. Вона продемонструвала ескізи картин та альбом його робіт. Отже, до відомого дев'ятикласникам після цього уроку додалося багато нового.  

 В рамках декади української мови та літератури  в шкільній світлиці  з учнями 7 класу було проведено виховний захід «Кращий знавець української мови та літератури» . І місце зайняла Коваль Юлія, ІІ – Скіпор Владислав, ІІІ -  Богун Станіслав .

         «Ой, яка чудова українська мова» під таким гаслом пройшов літературний конкурс між учнями 8 класу. Діти показали свої знання з української літератури, декламували вірші, розгадували різноманітні кросворди, ребуси. Перемогу здобув Бершавський Іван.

       Протягом декади учні розгадували кросворди, ребуси, виготовляли стіннівки .

      

   Учні 5-11 класів 26 березня брали участь у районному конкурсі екологічних агітбригад.

 

            До 8 Березня відбувся святковий концерт у якому брали участь учні 5-11 класів. Діти співали пісні, розповідали гуморески, читали вірші.

 

 

До Шевченковського тижня був проведений конкурс читців. У ньому брали участь діти 5-11класів.Учні читали вірші Великого Кобзаря. Переможцями стали учні 5,9 класів-І місце; 6,7-ІІ місце; 8,10-ІІІ місце.

 

          У березні був проведений День української вишиванки та святковий ярмарок. Всі учні школи з1 по 11 клас в цей день прийшли до школи в українських сорочках.

          В Україні щороку в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1944 році. У той непростий час, обпалений крилом війни, велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла слово дітям – майбутнім творцям, винахідникам, вченим.

      В 4 класі була проведена виховна година, присвячена книзі на тему: « Книжка для нас, як сонце для життя».             Діти розповідали  про книгу вірші, прислів’я, відгадували загадки, грали в гру « Відгадай бібліотечне слово», розгадували міні – вікторину, співали пісні, показували інсценізацію, переглянули відеопрезентацію « Книжковий дім» та мультфільм « Книги ми не будем ображати».

   В кінці бесіди вчитель закликала учнів дружити з книгою і подарувала дітям брошури про книжку.

Категорія: Інформація для батьків | Додав: natali-37
Переглядів: 336 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024