Неділя, 05.05.2024, 13:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116

Новини

Головна » Файли » Методична робота » Методичні об'єднання вчителів закладу

Методичне об’єднання природничо-математичного циклу інформує
06.11.2013, 09:53

     

    

 Методичне об’єднання природничо-математичного циклу складається з 8 чоловік:

Артеменко О.Г.. – вчитель математики, голова методоб'єднання;

Кандейкіна М. Ю. – вчитель біології;

Солінська Д.В. – вчитель трудового навчання;

Валова С.Г. – вчитель географії;

Бець О.С. – вчитель фізики;

Верпека Н.Г. – вчитель хімї;

Міняйло С.В. – вчитель образотворчого мистецтва;

Душенко І.В. – вчитель фізкультури.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 педагоги;

І кваліфікаційну категорію мають 2 педагоги;

кваліфікаційну категорію «спеціаліст» 3 педагоги;

кваліфікаційну категорію «бакалавр» 1 педагог.

   Вчителі методичного об’єднання, працюючи над проблемним питанням «Розвиток креативного мислення й творчого підходу при вирішенні проблемних завдань на уроках природничо-математичного циклу, вдосконалення комунікативної компетентності школяра», спрямовують свою роботу на розвиток індивідуальних здібностей кожної дитини. Вчителі здійснюють всебічний розвиток учнів, розвивають їх загальні і спеціальні здібності, формують в учнів самостійність, творчу активність, пізнавальний інтерес, бажання вчитися і застосовувати знання на практиці. Для розвитку креативного мислення та творчої діяльності учнів вчителі використовують технології групового навчання , навчання у грі , дискусії конференції, які суттєво доповнюють традиційні форми і методи. Такі уроки спонукають до продуктивної праці, пробуджують інтерес до вивчення предмета, запалюють вогонь творчості, виховують наполегливість, почуття впевненості, віри у свої сили спонукають до творчої діяльності.


Методичне об’єднання в 2013-2014 н.р. вбачає своє завдання в підвищенні наукового та методичного рівнів своїх членів, удосконаленні навчального процесу як передумови зростання інтересу школярів до навчання застосування найрізноманітніших методичних прийомів , які відповідають змісту навчального матеріалу і стимулюють пізнавальну діяльність учнів.

     В сучасних соціальних умовах змінюються і вимоги до вчителя . Сучасний учитель повинен володіти такими професійно-педагогічними, фаховими вміннями, які б були спрямовані не тільки на передачу знань, а й сприяли формуванню особистості учня як людини нового типу з гнучким нестандартним мисленням, зі стійкою внутрішньою мотивацією, з умінням самореалізації. 

   На засіданнях МО обговорювались та будуть обговорюватись найактуальніші проблеми методології, специфіки викладання предметів природничо-математичного циклу. 

     З метою посилення практичної спрямованості роботи МО на засіданнях постійно відбувається обмін досвідом між учителями, продовжуватиметься взаємовідвідування уроків з подальшим обговоренням. 

     Вже на першому засіданні МО було опрацьовано методичні вказівок і рекомендацій МОН України, щодо викладання предметів в 2013-2014 н.р., (особливу увагу приділено методичним рекомендаціям, щодо викладання предметів у 5 класі), постійно приділяється увага обговоренню новинок методичної і наукової літератури, інформації про перспективний педагогічний досвід, упровадження нових педагогічних технологій.  

    Робота голови та членів МО спрямована на вирішення таких задач :

1. Забезпечення високого рівня проведення всіх видів занять.
2. Підвищення якості проведення уроків та позаурочних заходів на основі впровадження інноваційних технологій.
3. Виявлення, узагальнення та розповсюдження досвіду творчо працюючих педагогів.
4. Розробка навчальних, науково-методичних, дидактичних матеріалів, створення банку даних олімпіадних завдань, підбір тем для роботи з обдарованими дітьми.

Категорія: Методичні об'єднання вчителів закладу | Додав: natali-37
Переглядів: 470 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024