Четвер, 02.05.2024, 11:50
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116

Новини

Головна » Файли » Навчальна робота » ДПА

Готуємося до ДПА
20.03.2013, 16:14

Готуємося до ДПА

Поради учням під час  підготовки до державної підсумкової атестації з математики

 

         Під час підготовки до складання державної підсумкової атестації  слід навчитися техніки тестування. Одним із важливих моментів даної техніки є навчання постійного самоконтролю часу. Тобто слід навчитися економити час для розв’язання найбільш складних завдань.

         На виконання завдань Частини 1 передбачається відводити 1-2 хвилини, на розв’язання завдань Частини 2 – від 3 до 5 хвилин, а час, що залишиться – на виконання завдань Частини 3. Відповідність цим рекомендаціям можна досягти, використовуючи:

  •  при виконанні  завдань першої та другої частин користуватися усною лічбою і проміжними обчисленнями;
  • підставляючи запропоновані відповіді у деякі завдання  Частини 1, можна скоріше отримати правильну відповідь, ніж розв’язуючизавдання;
  • обминати ті завдання, які неможливо виконати одразу;
  • розв’язування геометричних завдань залишати наостанок, оскільки їх розв’язування потребує багато часу, і, як свідчить досвід, учні краще підготовлені до алгебри, ніж до геометрії.

      Вам також треба навчитися «спірального» проходження тесту. Завдання тесту необхідно проглянути від початку і до кінця і відмітити для себе те, що вважається простим, зрозумілим і легким, тобто виконати спочатку ті завдання, що можна розв’язати без особливих роздумів і зусиль. Після цього треба знову переглянути тест і визначити наступні завдання, які можна спробувати розв’язати.

      Частина 3 складається із завдань високого рівня складності, при розв’язуванні яких необхідно не тільки вміти знайти правильну відповідь, а й обґрунтувати одержані висновки, побудувати логічно правильний ланцюг міркувань, а також математично грамотнозаписати розв’язок.

 

Поради учням під час здачі державної підсумкової атестації:

 

1.   Продивіться весь текст, щоб побачити, з яких завдань він складається.

2.   Уважно читайте умову завдання до кінця, щоб зрозуміти запитання.

3.   Якщо ви не знаєте відповіді на запитання або не впевнені, пропустіть його, щоб згодом до нього повернутися.

4.   Починайте з легкого. Почніть відповідати на ті запитання, у яких ви впевнені, не затримуйтесь на тих завданнях, що потребують довгих роздумів.

5.   Навчіться пропускати складні та незрозумілі завдання. Пам’ятайте: у тесті ви завжди знайдете завдання, з якими ви обов’язково впораєтесь.

6.   Думайте тільки про те завдання, що ви виконуєте. Коли ви розв’язуєте нове завдання, забудьте про ті завдання, що ви уже розв’язали. У тесті завдання не пов’язані одне з іншим.

7.   Багато завдань можна розв’язати скоріше, якщо не шукати одразу правильний варіант відповіді, а послідовно  виключати ті варіанти відповідей, що явно не підходять. Метод виключення дає змогу сконцентрувати увагу на 1-2 варіантах замість 5.

8.   Залиште час для перевірки роботи та внесення відповідей до бланків відповідей.

9.   Якщо ви не впевнені у виборі відповіді, довіряйте інтуїції.

Категорія: ДПА | Додав: natali-37
Переглядів: 498 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024