Головною метою роботи музею в 2015 – 2016 н. р. є активізація патріотичного виховання підростаючого покоління на прикладах подвигів старших поколінь у боротьбі з фашизмом і прагнення українського народу до волі й незалежності; вшанування людей праці; сприяння подальшому розвитку краєзнавчого руху серед учнівської молоді та пошуково-дослідницької роботи; поглиблення знань учнів з історії свого краю.
- Проведено „День пам’яті” О. Ю. Жежері – героя-земляка , що включав зустріч з дочкою Героя Радянського Союзу О. Ю. Жежері Лідією Олександрівною Жежерею
- Проведено екскурсії в музеї:
« Вони захищали Вітчизну свою»,
«8 МАК»,
«Визволителі села»,
«91 гаубична»,
«Герой Радянського Союзу О.Ю. Жежеря»,
« Ехо війни»,
«Воїни – інтернаціоналісти»,
«Історія школи»,
«Голодомор зз»,
«Праця возвеличує людину»,
«Лев Силенко».
- Зібрано цінні матеріали про героя – земляка О. Ю. Жежерю
- Проведено уроки мужності до Дня Перемоги ( про відважних воїнів земляків) – Єріна І.І., Вітряк М.П., Силенко М.М., Медведєва О. С., відважну підпільницю Руденко Настю.
- Відбулися зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни Силенком М.М., Медведєвим О. С.
- Проведено походи по місцях бойових дій села, зібрано цікаві військові реліквії, гільзи, патрони, каски.
- Поповнено експозицію музею „ Ехо війни”.
- Підготували і надрукували брошуру з фотографіями пам’ятників та пам’ятних знаків, які вшановують загиблих воїнів в Великій Вітчизняній війні , «Ветерани нашого села»
- Пошуковцями зібрано цінний матеріал про звільнення села, оформлено ряд альбомів та папок.
- Відбулася зустріч з видатними людьми – випускниками нашої школи.
Традиційними стали заходи присвячені визволенню села, зустрічі з визволителями, учасниками Великої Вітчизняної війни, земляками очевидцями визволення села, вшанування пам’яті жертв голодоморів (зустрічі з очевидцями голодомору, вечір «Свічка пам’яті») та зустрічі з видатними людьми села, випускниками нашої школи.
При музеї працює гурток на громадських засадах «Скіф»
|