Четвер, 25.04.2024, 18:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116

Новини

Головна » Файли » Навчальна робота

У розділі матеріалів: 99
Показано матеріалів: 81-90
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9 10 »

13.11.2013
Розпорядок роботи школи

Структура навчально-виховного процесу 2013 - 2014 навчального року

I семестр - 01.09.2013-27.12.2013
II семестр - 13.01.2014-30.05.2014

Канікули

Осінні - 28.10.2013-03.11.2013
Зимові - 28.12.2013-12.01.2014
Весняні - 24.03.2014-30.03.2014

Структура роботи школи

Понеділок
Інформаційний день (наради, засідання, семінари)
Вівторок
Шкільні лінійки 5 - 11 класи
Шкільні лінійки 1 - 4 класи
Середа
Третя середа кожного місяця - день профілактики правопорушень
Четвер
Батьківський день (збори, батьківський лекторій, засідання батьківського комітету)
П'ятниця
Виховні години, родинні свята, позакласні заходи
Розпорядок роботи школи | Переглядів: 419 | Додав: Administrator

01.11.2013
ЗНО

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО 2014 року

Регіональні центри оцінювання якості освіти розпочали реєстрацію учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, основною метою якого є відтворення умов та технології проведення тестування абітурієнтів, відповідно до яких буде проведено основну сесію ЗНО у 2014 році.

Участь абітурієнтів у ПЗНО є добровільною, а його результати тестування не використовуватимуться для оцінювання навчальних досягнень школярів.

Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути особи, які впродовж листопада пройдуть процедуру реєстрації та здійснять оплату послуг регіональних центрів оцінювання.

Реєстрація на пробне тестування триває з 1 до 30 листопада на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

ЗНО | Переглядів: 393 | Додав: Administrator

01.09.2013
Структура навчального року

Структура 2013/2014 навчального року 

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту” 2013/2014 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – День  знань – і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр - з 2 вересня по 27 (28 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) грудня, ІІ семестр – з 13 січня по 30 (31) травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (2 – 5 червня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (2 червня – 13 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (13 – 22 травня), основної (2 – 16 червня) і старшої (23-29 травня) школи.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів – 18-19 червня, 11-х класів – 31травня -1 червня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 28 жовтня  по 3 листопада, зимові з 30 грудня по 12 січня, весняні з 24 по 30 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул, зокрема, проведення для учнів 1 класу додаткових тижневих канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

 

Структура навчального року | Переглядів: 428 | Додав: Administrator

27.05.2013
ЗНО

Своєчасно прибудьте до пункту тестування. Щоб не запізнитися, заздалегідь ознайомтеся з маршрутами доїзду до нього.

Увага! Якщо Ви невчасно з’явитеся для проходження зовнішнього оцінювання, то не зможете взяти участь у ньому.

     На вході до пункту тестування

Ви повинні пред’явити:

Сертифікат;

паспорт або інший документ, що засвідчує особу, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;

запрошення-перепустку.

     Важливо! У разі відсутності одного з вищезазначених документів або пред’явлення їхніх копій, абітурієнт до пункту тестування не допускається.

     Візьміть із собою дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку з питною водою.

     Абітурієнти, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього оцінювання,повинні пред’явити інструктору, який проводить тестування, довідку про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання, видану Вінницьким регіональним центром, і висновок закладу охорони здоров’я.

ЗНО | Переглядів: 435 | Додав: Administrator

06.05.2013
ДПА


     Державна підсумкова атестація 2012/2013 для випускників 11-го  класу  проводиться з 27 по 31 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань. 

         27 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови  (переказ, обов’язково). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

      Дати проведення атестації з двох інших предметів  (з історії  України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) чи з профільного предмета (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та з предмета за вибором учнів) визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

    Бали за державну підсумкову атестацію в основній та старшій школі  виставляються у класному журналі у колонку з написом «ДПА» без зазначення дати після колонки з написом «Річна».

     Випускникам, які звільнені від проходження державної підсумкової атестації, робиться запис (звільнений (а)).

     Результати державної підсумкової атестації виставляються у додатки до атестатів про повну загальну середню освіту у графі «державна підсумкова атестація» та враховуються при визначенні середнього балу атестата.

    Для проведення Державної підсумкової атестації з української мови, яка є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України безкоштовно надсилає до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, відповідно до кількості навчальних закладів, для практичного використання збірники завдань, які видані ТОВ «Центр навчально-методичної літератури». Зазначені збірники завдань надійдуть до книжкових баз до 1 квітня поточного року.

     Електронні версії всіх збірників завдань та білетів для державної підсумкової атестації буде розміщено до 1 квітня поточного року на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) для практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

     Учні 9-х та 11-х класів, які хворіли під час проведення державної підсумкової атестації, зобов’язані надати медичну довідку, на підставі якої їм надаватиметься право пройти атестацію в інші терміни.

     Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти учасники міжнародних предметних олімпіад та турнірів, конкурсів, переможці III та учасники IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад звільняються від атестації з предметів, з яких вони стали переможцями (у відповідних випускних класах).

     У додаток до свідоцтва про базову загальну середню освіту чи атестата про повну загальну середню освіту виставляються річний та атестаційний бали з цих предметів — 12 балів.

     Переможці II та учасники ІІІ етапів Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (у відповідних випускних класах) звільняються від атестації з предмета, який є базовим для оцінювання навчальних досягнень учнів під час конкурсу. У додаток до свідоцтва про базову загальну середню освіту або (чи) атестата про повну загальну середню освіту виставляються річний та атестаційний бали з цих предметів — 12 балів.

 

      Учасники тренувальних зборів з підготовки до олімпіад, турнірів, змагань, конкурсів, які мають статус міжнародних, звільняються від атестації. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється річна та атестаційна оцінки 12 балів з того предмета, з якого учень(учениця) брав(ла) участь в олімпіаді; з інших предметів виставляються атестаційні оцінки за результатами річного оцінювання.

     Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту (DeutchesSprachdiplom (DSD), Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2— німецька мова; DELF/DALF — французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, PearsonTestofEnglish (PTE) рівня (B-1, B-2) — англійська мова; D.E.L.E. — іспанська мова), зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів.

    При визначенні претендентів на нагородження золотою та срібною медалями та їх нагородженні необхідно дотримуватися вимог Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні».

     В окремих випадках при визначенні претендентів на нагородження золотою або срібною медалями за письмовою заявою батьків або осіб, що їх замінюють, для учнів (вихованців) загальноосвітніх санаторних та спеціальних навчальних закладів (шкіл-інтернатів) може проводитися державна підсумкова атестація, якщо ці учні навчалися за загальноосвітніми програмами.

     Контроль за правильністю присудження золотої та срібної медалей покладається на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

     Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 1-2 червня 2013 р. на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили 9-й клас,11-12 червня. До участі в зборах, як правило, запрошуються батьки, представники громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації.

    Конкретна дата проведення урочистостей у регіонах визначається Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментами (управліннями) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.


ДПА | Переглядів: 502 | Додав: Administrator

06.05.2013
ДПА


У 9-му  класі  державна підсумкова атестація проводитиметься з 28 травня по 11 червня з п’яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

      У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.

     З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками завдань, рекомендованими МОНмолодьспорт. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.

    Державна підсумкова атестація з української мови для випускників 9-х класів (диктант) проводитиметься 31 травня. Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

ДПА | Переглядів: 435 | Додав: Administrator

06.05.2013
ДПА

Шановні учні 4 класу! Шановні батьки!

     Доводимо до Вашого відома, що в період з 13 по 21 травня буде проведена державна підсумкова атестація в 4-му  класі з математики, українського читання, української мови.

     Збірники завдань для проведення ДПА в 4-х класах будуть розміщені на офіційному сайті Міністерства освіти, Єдиному освітньому інформаційному вікні України, або на сайті Освіта.ua.

     Державна підсумкова атестація з української мови (мова навчання) проводиться з метою перевірити мовленнєві уміння учнів будувати речення, зв’язні тексти, висловлювати міркування, власну думку за допомогою різних мовних засобів, практично застосовувати мовні знання з фонетики, лексики, граматики, орфографії відповідно до державних вимог щодо рівня навчальних досягнень учнів із зазначеного предмета.

      Державна підсумкова атестація з читання (мова навчання) спрямована на перевірку розуміння учнями змісту прочитаного тексту; обізнаності з колом дитячого читання, доступного цьому вікові; володіння літературознавчими поняттями на елементарному рівні; умінь узагальнювати зміст прочитаного (розкривати головну думку); практичних умінь роботи над текстами різних жанрів (казкою, оповіданням, віршем, байкою, легендою); умінь виконувати творчі завдання на основі прочитаного, висловлювати власну думку з приводу прочитаного.

     Державна підсумкова атестація з математики проводиться з метою перевірки вміння використовувати здобуті знання при розв’язуванні задач різного рівня складності.

      Зміст завдань для державної підсумкової атестації сформовано відповідно до вимог, викладених у Програмах для 1–4 класів середньої загальноосвітньої школи (К.: Початкова школа, 2006).

      Державна підсумкова атестація проводиться в усіх загальноосвітніх навчальних закладах відповідно до календарного планування на другому чи третьому уроці, окрім понеділка та п’ятниці.

      На проведення атестації з кожного предмета відводиться 1 академічна година. Завдання державної підсумкової атестації виконують усі учні, окрім тих, які з поважних причин (хвороба, довготривалі перебування на лікуванні, беруть участь у спортивних змаганнях, переїздах в інші місця проживання, природні катаклізми) не можуть брати участь у їх виконанні. У такому разі оцінки за державну підсумкову атестацію виставляються цим учням за результатами семестрового оцінювання.

      Додаткові види перевірних робіт у 4-х класах не проводяться.

      З навчальних предметів, які підлягають державній підсумковій атестації, при виставленні річної оцінки враховуються її результати.

ДПА | Переглядів: 452 | Додав: Administrator

20.03.2013
ДПА

Готуємося до ДПА

Поради учням під час  підготовки до державної підсумкової атестації з математики

 

         Під час підготовки до складання державної підсумкової атестації  слід навчитися техніки тестування. Одним із важливих моментів даної техніки є навчання постійного самоконтролю часу. Тобто слід навчитися економити час для розв’язання найбільш складних завдань.

         На виконання завдань Частини 1 передбачається відводити 1-2 хвилини, на розв’язання завдань Частини 2 – від 3 до 5 хвилин, а час, що залишиться – на виконання завдань Частини 3. Відповідність цим рекомендаціям можна досягти, використовуючи:

  •  при виконанні  завдань першої та другої частин користуватися усною лічбою і проміжними обчисленнями;
  • підставляючи запропоновані відповіді у деякі завдання  Частини 1, можна скоріше отримати правильну відповідь, ніж розв’язуючизавдання;
  • обминати ті завдання, які неможливо виконати одразу;
  • розв’язування геометричних завдань залишати наостанок, оскільки їх розв’язування потребує багато часу, і, як свідчить досвід, учні краще підготовлені до алгебри, ніж до геометрії.

      Вам також треба навчитися «спірального» проходження тесту. Завдання тесту необхідно проглянути від початку і до кінця і відмітити для себе те, що вважається простим, зрозумілим і легким, тобто виконати спочатку ті завдання, що можна розв’язати без особливих роздумів і зусиль. Після цього треба знову переглянути тест і визначити наступні завдання, які можна спробувати розв’язати.

      Частина 3 складається із завдань високого рівня складності, при розв’язуванні яких необхідно не тільки вміти знайти правильну відповідь, а й обґрунтувати одержані висновки, побудувати логічно правильний ланцюг міркувань, а також математично грамотнозаписати розв’язок.

 

Поради учням під час здачі державної підсумкової атестації:

 

1.   Продивіться весь текст, щоб побачити, з яких завдань він складається.

2.   Уважно читайте умову завдання до кінця, щоб зрозуміти запитання.

3.   Якщо ви не знаєте відповіді на запитання або не впевнені, пропустіть його, щоб згодом до нього повернутися.

4.   Починайте з легкого. Почніть відповідати на ті запитання, у яких ви впевнені, не затримуйтесь на тих завданнях, що потребують довгих роздумів.

5.   Навчіться пропускати складні та незрозумілі завдання. Пам’ятайте: у тесті ви завжди знайдете завдання, з якими ви обов’язково впораєтесь.

6.   Думайте тільки про те завдання, що ви виконуєте. Коли ви розв’язуєте нове завдання, забудьте про ті завдання, що ви уже розв’язали. У тесті завдання не пов’язані одне з іншим.

7.   Багато завдань можна розв’язати скоріше, якщо не шукати одразу правильний варіант відповіді, а послідовно  виключати ті варіанти відповідей, що явно не підходять. Метод виключення дає змогу сконцентрувати увагу на 1-2 варіантах замість 5.

8.   Залиште час для перевірки роботи та внесення відповідей до бланків відповідей.

9.   Якщо ви не впевнені у виборі відповіді, довіряйте інтуїції.

ДПА | Переглядів: 497 | Додав: Administrator

20.03.2013
ЗНО

Пробне ЗНО

Проведення пробного тестування здійснюються за технологією та процедурами, що розробляються Укаїнським центром оцінювання якості освіти (далі - УЦОЯО)

Тести пробного тестування відповідають програмам ЗНО, укладаються УЦОЯО і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основного ЗНО.

Місце проведення - пункти пробного тестування, що будуть створені з дотримання вимог УЦОЯО до їхньої організації.

Пробне тестування дає можливість підготуватися до ЗНО та провести власне тренування:

  • проходження процедури тестування;
  • заповнення бланків відповідей;
  • розподіл часу роботи з тестами.

Пробне ЗНО допоможе взначити власний рівень знань, скорегувати підготовку до тестувань на заключній стадії, а також психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО.

Учасники пробного тестування отримують:

  • бланки з правильними відповідями та методику визначення результатів (після завершення процедури пробного тестування)
  • можливість визначити власні результати пробного оцінювання за рейтинговою шкалою 100-200 балів.

Звертаємо увагу, що результати пробного ЗНО не використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищіх навчальних закладів.

Пробне тестування, як і ЗНО 2013, проводитиметься з 11 предметів.


ЗНО | Переглядів: 394 | Додав: Administrator

20.03.2013
ЗНО

Підготовка до ЗНО-2013

Шановні випускники, цей розділ буде корисний при підготовці до зовнішнього оцінювання 2013 року. Інформаційні матеріали допоможуть Вам зорієнтуватися при підготовці, систематизувати та підвищити рівень знань з відповідних предметів.

Узагальнення характеристик тестів ЗНО 2013

Назва предметаКількість завданьМаксимальна кількість балівЧас відведений на виконання тесту (хвилин)
Українська мова і література61111180
Історія України6089150
Математика3252150
Фізика3654180
Хімія6094150
Біологія6086120
Географія5686150
Іноземні мови4362
120
Російська мова5189150

ЗНО | Переглядів: 386 | Додав: Administrator

Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024