|
Новини
У розділі матеріалів: 232 Показано матеріалів: 111-120 |
Сторінки: « 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 23 24 » |
25.02.2016 Витяг із річного плану роботи
Вчитель трудового навчання Романів О.П. та педагог-організатор Семиволос Н.В. організували та провели для учнів захід на тему «Історія вишивки від прадавніх часів до сьогодення». Учням розповіли про те, що історія вишивки дуже давня і були відомі ще в II ст. до н. е. Великий вплив на характер вишивки мали візантійські матерії. Про вишивку на білій сорочці українців є звістки ХІ-ХІІ ст. візантійських письменників. Відомі малюнки на мініатюрах і фресках в Україні тієї ж доби. Ще в ХІ ст. на Русі існувала перша вишивальна школа, організована сестрою Володимира Мономаха — Ганкою, де дівчата вчилися гаптувати золотом і сріблом. Про українські вишиванки згадують іноземні мандрівники XVI-XIX ст. Збереглися вишиванки з козацьких часів 17-18 ст. У 16-18 ст. центрами вишивання були Качанівка на Чернігівщині, Григорівка на Київщині, Велика Бурімка на Черкащині та інші. Вишивали у кожному селі, монастирях, дворянському, купецькому середовищі. У 19-20 ст. відкривалися навчально-кустарні майстерні, художньо-промислові артілі, великі спеціалізовані підприємства з вишивки. Учні із зацікавленням слухали та із захопленням переглядали відео матеріали.

|
22.02.2016 Витяг із річного плану роботи
21 лютого ми відзначали День рідної мови, що є заповітним скарбом для кожного народу. Мова — це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.
У школі вчителем Семиволос Н.В., учнями 7 та 8 класів було проведено свято на тему «Звучить в моїй душі вкраїнська мова». До уваги присутніх представили відеоматеріали, поезії. Повідомили про тернистий шлях, який довелося пройти нашій мові у своєму розвитку, про те, скільки заборон витерпіла і яку мученицьку, але велику долю вистраждала вона.

|
22.02.2016 Витяг із річного плану роботи
"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
19 лютого в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року. Учні облаштували «Стіну пам’яті» біля якої було проведено загальношкільну лінійку – реквієм. В бібліотеці Сергієнко Л.А. ознайомила школярів із книжкою українського поета Кості Оверченка «Майдану віщий грім», до якої увійшли вірші, народжені останніми трагічними подіями в Україні, а також поезії про минулу війну; презентація книги «У війні за Україну», де представлені спогади командирів батальйонів, які беруть участь у бойових діях в зоні проведення АТО, з революційною поезією Майдану кіровоградських поетів, збіркою «До барикад!» та переглянули відеоролик «Вічна пам’ять полеглим…». Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.
|
15.02.2016 Витяг із річного плану роботи
Двадцять сім років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із найдовших і трагічних воєн другої половини 20-го століття – війна в Афганістані.
15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.
Цей день – це данина пам'яті всім, хто причетний до героїчної і трагічної афганської війни.
12 лютого в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять». До школярів завітав Олександр Васильович Лисенко, керівник апарату районної державної адміністрації. Він розповів, що Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 року до 15 лютого 1989 року 3340 днів (дев’ять років, один місяць, дев’ятнадцять днів). Найважчим підсумком афганської війни стала загибель наших солдатів та офіцерів, скалічені долі молодих людей, гіркота споминів про бої та кров, втрати і рани.
Діти переглянули уривки з кінофільмів про війну, читали поезії про воїнів-афганців. Усі присутні запалили свічу пам’яті в знак пошани за біль та горе, принесені війнами. Пам’ять про загиблих героїв нікуди не дінуться із наших душ і сердець.
|
05.02.2016 Витяг із річного плану роботи
Про чистоту , хто всюди дбає,
Завжди здоров ‘я добре має.
І настрій в того просто гарний,
І в світі він живе не марно.
В рамках Тиждень знань безпеки життєдіяльності в учнів 4 класу пройшла виховна година «Як про здоров’я дбаєш – так і маєш». До школярів завітав гість – Лікар Ай-болить і нагадав дітям правила особистої гігієни.
Також четвертокласники дізналися про інфекційні захворювання і створили колаж «Джерела інфекційних захворювань»

|
31.01.2016 Витяг із річного плану роботи
План роботи Центру патріотичного виховання
Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів
Січень – березень
- Затвердження плану роботи
- Організація та проведення заходів присвячених 27 річниці виводу військ із Афганістану.
- Зустріч з учасниками АТО – випускниками школи.
Квітень - червень
- Вшанування пам’яті Героя Радянського Союзу О.Ю.Жежері.
- Спортивні змагання з волейболу на кубок О.Ю.Жежері.
- Зустріч з випускниками школи.
Липень – вересень
- Заходи до Дня прапора
- Святкова програма до Дня незалежності України.
- Участь у святкуванні дня села
Жовтень –грудень
- Спортивні змагання «Козацькому роду нема переводу»
- Вшанування пам’яті жертв голодоморів «Запалимо свічку пам’яті» .
- Заходи до Дня збройних сил України.
|
28.01.2016 Витяг із річного плану роботи
Величина і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!
Соборність України – одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною. День 22 січня 1919р. увійшов до національного календаря як велике державне свято.
З нагоди відзначення Дня соборності України в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів пройшов виховний захід «Соборна і єдина моя Україна». Учні з трепетом розповідали вірші, з гордістю та ніжністю співали пісні присвячені Україні. Захід вкотре показав згуртованість учнівського колективу, підкреслив патріотизм кожного, розкрив любов до рідної країни та передав віру у світле майбутнє!

|
20.01.2016 Музей
Головною метою роботи музею в 2015 – 2016 н. р. є активізація патріотичного виховання підростаючого покоління на прикладах подвигів старших поколінь у боротьбі з фашизмом і прагнення українського народу до волі й незалежності; вшанування людей праці; сприяння подальшому розвитку краєзнавчого руху серед учнівської молоді та пошуково-дослідницької роботи; поглиблення знань учнів з історії свого краю.
- Проведено „День пам’яті” О. Ю. Жежері – героя-земляка , що включав зустріч з дочкою Героя Радянського Союзу О. Ю. Жежері Лідією Олександрівною Жежерею
- Проведено екскурсії в музеї:
« Вони захищали Вітчизну свою»,
«8 МАК»,
«Визволителі села»,
«91 гаубична»,
«Герой Радянського Союзу О.Ю. Жежеря»,
« Ехо війни»,
«Воїни – інтернаціоналісти»,
«Історія школи»,
«Голодомор зз»,
«Праця возвеличує людину»,
«Лев Силенко».
- Зібрано цінні матеріали про героя – земляка О. Ю. Жежерю
- Проведено уроки мужності до Дня Перемоги ( про відважних воїнів земляків) – Єріна І.І., Вітряк М.П., Силенко М.М., Медведєва О. С., відважну підпільницю Руденко Настю.
- Відбулися зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни Силенком М.М., Медведєвим О. С.
- Проведено походи по місцях бойових дій села, зібрано цікаві військові реліквії, гільзи, патрони, каски.
- Поповнено експозицію музею „ Ехо війни”.
- Підготували і надрукували брошуру з фотографіями пам’ятників та пам’ятних знаків, які вшановують загиблих воїнів в Великій Вітчизняній війні , «Ветерани нашого села»
- Пошуковцями зібрано цінний матеріал про звільнення села, оформлено ряд альбомів та папок.
- Відбулася зустріч з видатними людьми – випускниками нашої школи.
Традиційними стали заходи присвячені визволенню села, зустрічі з визволителями, учасниками Великої Вітчизняної війни, земляками очевидцями визволення села, вшанування пам’яті жертв голодоморів (зустрічі з очевидцями голодомору, вечір «Свічка пам’яті») та зустрічі з видатними людьми села, випускниками нашої школи.
При музеї працює гурток на громадських засадах «Скіф»

Музей | Переглядів: 399 |
Додав: Administrator
|
18.01.2016 Витяг із річного плану роботи
Для семикласників було проведено виховну годину «Бо прийдуть до тебе три празники в гості…», на якій учням розповідали про народні традиції святкування зимових свят, про вбрання та основні українські страви на свята. Учням запропонували перегляд відеоматеріалу в якому йшлося про українську культурну спадщину. Практичною частиною заходу стало виконання колядок та щедрівок, які вихованці вивчили напам’ять.
|
18.01.2016 Гуртки та секції
Засідання гуртка проходить згідно плану роботи. На заняттях розглядалися питання як теоретичного так і практичного характеру. Але всі вони були направлені на те, щоб зацікавити учнів фізикою як наукою. Учні, члени гуртка, отримували відповіді і пояснення тих явищ, з якими зустрічаються дуже часто в повсякденному житті.
Цікаво пройшло засідання гуртка на тему «Цікаві досліди», яке проводилося з метою зацікавлення учнів предметом фізики. Учні досліджували явища, які виникають у мильній бульбашці.
На останньому занятті гуртка «Загадкова країна «Електрики» учні продемонстрували вміння складати електричні кола.
Члени гуртка взяли активну участь у підготовці і проведені тижня математики, фізики та інформатики та вдало для 5-6 класів виготовили буклет «Фізика – це цікаво».

|
|
Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|