Субота, 12.07.2025, 22:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116

Новини

Головна » Файли » Виховна робота

У розділі матеріалів: 232
Показано матеріалів: 141-150
Сторінки: « 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 23 24 »

20.10.2015
Витяг із річного плану роботи

          14 жовтня, коли православний світ святкує  день  Покрови Пречистої Богородиці, в нашій країні відзначається День захисника України. Це свято, яке поєднує  багаті і славні традиції  нашої землі, уособлює мужність і відвагу  оборонців та захисників Батьківщини.  Пречиста Діва  здавна була покровителькою козаків, наших славетних пращурів. Саме  козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. І нині захисники України – славні солдати, яким довелося взяти в руки зброю, продовжують звеличати славний козацький рід. З нагоди  цього свята в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів була здійснена всешкільна  хода. Учнівський та педагогічний колектив зі школи вирушили до місцевої Богоявленської церкви,  зустрілися з отцем Павлом, який розповів про особливості свята Покрови, про основні принципи  віруючої людини та про  духовні цінності  кожного з нас. Йдучи  вулицями  рідного села всі  задивлявся на прапори нашої держави, що майоріли  від вітру. Кожен  відчував гордість за  рідний край, жителів своєї Батьківщини, відважних та героїчних захисників.

              

Витяг із річного плану роботи | Переглядів: 363 | Додав: Administrator

19.10.2015
Музей


Одним із найважливіших чинників здорового способу життя є спорт. Відомий композитор Олександра Пахмутова казала: «Спорт – гармонійний рух, чіткий ритм, найактивніша форма існування». Спорт притягує молодих, адже він робить нас сильними, витривалими.         
     30 листопада  2013 року в Олександрівській  ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася урочиста подія – відкриття  музею Спортивних досягнень села Олександрівки. На відкриття музею прибули почесні гості: начальник відділу освіти Коріненко О.А, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Мартюшина Т.Г., головний спеціаліст відділу освіти Михайленко С.Л., методисти відділу освіти Федоренко І.В.,  Демченко О.В.,  керівники закладів освіти, педагоги, представники батьківської громадськості.
    І ось настав хвилюючий момент. Право відкрити музей було надано начальнику відділу освіти Коріненко О.А, директору школи Глущенко Н.В. та вчителю фізичної культури Душенку І.В., які й перерізали стрічку. В музеї увазі відвідувачів представлені понад 10 кубків, грамоти, дипломи, подяки, відзнаки. Гості ознайомилися з експозиціями музею, які розповідають про історію спорту Олександрівки та сучасний розвиток спорту в нашому краї. Так, експозиція      «Переможці обласних змагань з тенісу» та «Призери обласних змагань з тенісу настільного» містить інформацію про наших учнів, експозиції «Футбольна команда «Олександрівка» та «Волейбольна команда «Рать»  розповідає про спортивну молодь села, випускників школи, яких об’єднав  в команди керівник ФГ «Олександрівське» Муленко Микола Іванович. Микола Іванович є не тільки меценатом, а й людиною, що підтримує спортивний рух в Олександрівці, пропагуючи здоровий спосіб життя  серед молоді.
     Над створенням експозицій музею працювали вчитель фізичної культури Душенко Ігор Володимирович,  педагоги, інші працівники школи. Це було дійсно колективна творча справа. Значну допомогу у підготовці матеріалів експозицій музею надав керівник фермерського господарства Муленко Микола Іванович.

     Музей поповнюється новими експонатами, адже маємо багато досягнень!

Музей | Переглядів: 389 | Додав: Administrator

19.10.2015
Музей

 В рамках національно – патріотичного виховання в школі проводяться виховні години, бесіди, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу, видатними людьми України тощо.
           Велику роботу у школі проводить шкільний музей та українська світлиця. Вони  є діючим центром національно-патріотичного виховання учнів. Тут зібрано багато матеріалів, які використовуються під час проведення виховних заходів у класах, відзначення знаменних і пам’ятних дат.
   Щороку шкільний гурток «Скіф» під керівництвом учителя історії Кривенець Л.М  бере участь в історико-географічній експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України" 
 Cаме патріотизм, громадянськість повинні об’єднувати українців, зберегти те, що протягом століть було нашою метою, – незалежну державу.

Музей | Переглядів: 337 | Додав: Administrator

30.09.2015
Спортивний гурток

                                                     Картинки по запросу картинка теніс                  

                                                                                                        Та ким поставлений рекорд,
                                                                                                         Кому б не ставили медалі,
                                                                                                         Перемагаєш ти, о СПОРТ!
                                                                                                         Хто б не стояв на п’єдесталі.
                                                                                                                                 П’єр де Кубертен

      На початку осені ми починаємо традиційне свято - День фізичної культури і спорту.
Щороку друга субота вересня на Україні є Днем фізичної культури і спорту. Це свято запроваджено указом Президента 29 червня 1994 року.
     Мета цього свята - прилучення населення України до активного здорового способу життя.
В цей день в українських містах і селах пройдуть спартакіади, люди будуть брати участь в масових заняттях фізичною культурою і марафонах.
    Ось і в нашій школі  напередодні цього дня розпочалося свято - « Веселі старти», на якому були  різноманітні конкурси та змагання з фізичної культури і спорту. А учасники гуртка провели змагання з тенісу настільного!

  

Спортивний гурток | Переглядів: 506 | Додав: Administrator

23.09.2014
Світлиця

 

Обереги – наші давні і добрі символи, їхнє коріння сягає глибини століть. Обереги – це наша оселя, усе, що в ній є, усе, що ми нажили, що одержали у спадок від своїх батьків та дідусів, чим збагатилися і освяти­лися: хатнім пожитком, піснею, злагодою та суперечкою, добрим словом, спогадом у цій хаті – все це є нашими оберегами.   Такими словами розпочалася виховна година з учнями 5 класу у шкільній світлиці.  Діти вирушили у подорож до українського народного жит­ла і відчули, що хата – вірна супутниця людини протягом всього жит­тя.

                Багато вражень залишилося  після свята. Діти розповідали про обереги,  які знаходяться у них вдома, читали вірші, співали пісні.

Світлиця | Переглядів: 439 | Додав: Administrator

18.09.2014
Музей

Шкільний музей є центром військово-патріотичного та історико – краєзнавчої роботи з учнями. Профіль музею визначається характером експозицій. На основі документальних і речових матеріалів, зібраних учнями, створено експозиції музею. У музеї представлені матеріали, що були надані ветеранами, - листи, фотографії, альбоми, деякі особисті речі. Сьогодні шкільний музей в Олександрівській школі, який очолює вчитель історії Кривенець Л.М. вбачає свою мету :

- в патріотичному вихованні підростаючого покоління;

- в формуванні шанобливого ставлення до героїчного минулого нашої країни;

- в становленні громадянської позиції учнів, які повинні відчувати себе частиною своєї держави, свого народу.

Реалізуються ці завдання, Радою Музею, яка обирається загальними зборами учнів.

Музей | Переглядів: 529 | Додав: Administrator

14.02.2014
Музей


З метою виховання в учнів пошани до подвигу загиблих і тих, хто пережив Афганську війну, доведення до свідомості дітей, що війна – це найстрашніше лихо, 13 лютого, у шостому класі Олександрівської ЗШ пройшла виховна година «Афганістан болить в моїй душі»

     Учитель історії Кривенець Л. М.  звернула увагу присутніх на те, що саме в грудні, в далекому 1979 році почалося введення з’єднаних частин збройних сил Радянської армії в Афганістан.

     Так тоді повелося в радянських солдат захищати не тільки свою Батьківщину, але й допомагати братським народам і називалося це – виконання інтернаціонального обов’язку. Росіяни, білоруси, українці, таджики, узбеки пішли допомагати будувати щасливе життя в глибини Азії.

     Вже 25 років  минуло, як завершилась ця війна. Але вона є незабутньою для тих, хто брав у ній участь.  Вчитель розповіла про випускників Олександрівської школи, які воювали на афганській землі. В шкільному музеї є розділ, що поєднує два покоління - дідів та їх онуків. Розділ присвячений воїнам-інтернаціоналістам, яких в мирний час доля закинула в далекі краї у вир бойових дій і була до них милосердною, бо дала можливість залишитися живими. Молоді колишні учні школи посміхаються з кольорових знімків до відвідувачів. У кожного з них сьогодні своє життя, мрії, помисли, та тоді вони переживали одне, мріяли про повернення до рідного порога. Це П.Г.Білоглазов, І.І.Компальський, В.Я.Іздебський, І.П.Кошеленко, В.І.Гончаров, Є.І.Бараннік, А.М.Захаров, В.І.Ткаченко, С.І.Савченко. Тут у спеціальних нішах знаходяться особисті речі, листи, подяки, форма солдата радянської Армії.  

Музей | Переглядів: 412 | Додав: Administrator

27.01.2014
Світлиця

      

     24 січня в  школі відбувся День української хустки.

     У святі прийняли участь учні з 1 по 11 класу, діти принесли до школи близько сотні  хусток. "Хустино, хустино, чи біла, чи синя - мені ти миліша усяких обнов. Хустино, хустино, як ласка родинна, як вірності пісня про щиру любов", - словами поета - пісняра Вадима Кищенка відкрили свято...

Світлиця | Переглядів: 1008 | Додав: Administrator

24.01.2014
Гуртки та секції
                            «Я не боюся ще й ще раз повторювати:

турбота про здоров΄я – це найважливіша праця вчителя.

Від життєрадісності, бадьорості дітей

залежить їхнє духовне життя, світогляд,

розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили.»

В. Сухомлинський

            «Бережи здоров΄я змолоду»  - під таким гаслом пройшов Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності в 3 класі під керівництвом класного керівника Бондаренко О. М. Вчителем були проведені тренінги, дидактичні та сюжетно-рольові ігри, бесіди, переглянули мультфільми та презентації, під час яких діти ознайомились із правилами здорового способу життя, вивчили найважливіші з них і, навіть, замалювали те, що найдужче сподобалося.

        20 січня була проведена екскурсія до шкільної бібліотеки, де бібліотекар, Сергієнко Л. А., презентувала учням виставку «Здоров΄я в наших руках» та розповіла про користь вітамінів і рухливих ігор. Повернувшись до класу діти із задоволенням прийняли участь у дидактичній грі «Як стати Нехворійком», під час якого вчитель поглибила знання дітей про те, що в кожному продукті є вітаміни, а також їх значення та лікувальні властивості для здоров΄я людини.

         Наступного дня класний керівник провела сюжетно-рольову гру «Айболить», під час якої допомогла дітям усвідомити власну роль у збережені здоров΄я,  закріпила знання школярів про культурно-гігієнічні навички, та предмети особистої гігієни.

          

Гуртки та секції | Переглядів: 486 | Додав: Administrator

24.01.2014
Гуртки та секції

Шевченко, як Всесвіт,великий,

І пам΄ять про нього ніколи не зникне.

У груди хвиля гордості б΄є

За те, що Тарас у нас був і є.

          В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство, до таких належить й ім΄я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо великого Кобзаря.

            Так, для учнів 3 і 5 класу вчителем української мови та літератури Даценко І. Ф. було презентовано книги Тараса Шевченка «Буквар» та  «Дитячий Кобзар», який уклала Зірка Мензатюк, сучасна українська дитяча письменниця. Книга містить 37 творів. Це уривки з поем та вірші                   Т. Шевченка, які є доступними для дитячого сприймання. Художник             М. Михайлошина оздобила видання яскравими ілюстраціями, які обов΄язково привернуть увагу малого читача.  Вчитель розповіла, що до книги «Буквар»  увійшли фототипічне видання «Букваря южнорусского 1861 року», укладеного і виданого Т. Г. Шевченком, розповідь про історію і драматичну долю першовидання, про щиру любов поета до дітей. Діти мали змогу переглянути фоторепродукції картин та малюнків митця.

          

Гуртки та секції | Переглядів: 455 | Додав: Administrator

Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2025