П`ятниця, 19.04.2024, 17:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116

Новини

Головна » Файли » Методична робота » Наші проекти

У категорії матеріалів: 19
Показано матеріалів: 11-19
Сторінки: « 1 2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
28.10.2015
Наші проекти
Картинки по запросу картинка квіткове намисто шкільного подвіря
Учні школи не припиняють роботу над проектом "Квіткове намисто шкільного подвір'я"
Наші проекти | Переглядів: 1087 | Додав: Administrator

18.10.2015
Наші проекти

 

 

Назва проекту
 
Відкриваємо світу село Олександрівка
Керівник
Кривенець Людмила Михайлівна, вчитель історії та правознавства
Глущенко Наталія Василівна, вчитель світової літератури
Руденко Оксана Миколаївна – вчитель української мови та літератури
Виконавці проекту
Павленко Софія, Кандейкіна Діана, Греховодова Тетяна – учениці 7 класу
Мета проекту
формування духовних цінностей українського патріота: національної свідомості, любові до українського народу, його історії, держави України, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини;
учнівський проект знайомить учнів з історичним минулим , сьогоденням, видатними людьми села, залученням туристів до рідного краю
 
Строки реалізації проекту
3 роки
Перелік заходів проекту
Соціологічне опитування учнів щодо знань історичного минулого села.
Збір інформаційних та методичних матеріалів.
Участь у районному проекті «Громадянин».
Проведення дослідницької роботи.
Інформування громади щодо історичного минуло села.
Проведення екскурсій визначними місцями Олександрівки.
Створення буклетів, презентацій.
Інформування громади шляхом висвітлення пошуково-дослідницької роботи в ЗМІ та інтернетресурсах.
Впровадження
  Ідея виникла внаслідок проведення на базі школи експедиції визначними місцями Олександрівки в рамках акції «Громадянин» у 2012 році. У ході цієї експедиції була проведена екскурсія та засідання ради лідерів району, зустріч з сільським головою з метою виховання пошани до історичної пам’яті, залучення молоді до роботи у сьогоденні, бути небайдужим до рідного краю, виховувати особистість, горду за свою націю, здатну осмислити культурні цінності, історію, розвивати і осмислювати інтерес до краєзнавчої роботи, формувати свідомого громадянина і патріота свого краю.
     Методика організації роботи була наступною:
дослідницька робота була проведена ініціативною групою учнів 7  класу. Учитель виконував спрямовуючу та  організаційну  роль. Групи були сформовані за 6 напрямками: дослідники історичного минулого  рідного краю, дослідники сьогодення села, дослідники історичних памяток на селі, дослідники видатних постатей села, дослідники громадської думки, організатори туристичних маршрутів. Пошукова робота викликала занепокоєння учасників проекту щодо прогалин в історії села, необізнаності з історією мешканців Олександрівки. Логічним завершенням діяльності було складання плану роботи груп для реалізації проекту. План був складений реалістичний і виконується послідовно, за етапами реалізації якого пильно слідкують учні. До цієї роботи були залучені не тільки учні, а й адміністрація школи.
До реалізації проекту були залучені  учні 7 класу. Головну увагу юні дослідники звернули на дослідження історії рідного краю. Роботу розпочали з формування краєзнавчого фонду: зібрання рукописних матеріалів, спогадів старожилів, нарисів про історію села , написаних на основі власної пошукової діяльності. За результатами роботи були поповнені сторінки шкільного музею села Олександрівка в розділах «Історія школи», «Герой Радянського Союзу О.В. Жежеря – наш земляк», «Лев Силенко – засновник РУНвіри», «Голод-33», «Вони захищали Вітчизну свою», «Праця звеличує людину»  «Шкільний музей історії села Олександрівка» (додаток 1). Для пропагування інноваційних ідей щодовідкриття для громади  зниклих з карти Олександрійського району Олександрівської сільської ради  села Червона Миколаїівка та хутора Громоклей, де нами були встановлені пам’ятні знаки (додаток 2), був оформлений стенд «Олександрівка на карті України» (додаток 3).
     Групою учнів під орудою наставників було ініціювання створення у 2012 році шкільної Світлиці з метою зосередження уваги учасників проекту, їхніх батьків та населення мікрорайону школи на необхідності збереження культурних цінностей рідного краю, виховання шанобливого ставлення до досягнень української культури, витворів народного мистецтва (додаток 4).
     30 листопада 2013 року відбулося відкриття музею спортивних досягнень села Олександрівки, де були зібрані матеріали з історії розвитку спорту в селі  та сучасний розвиток спорту в рідному краї (додаток 5).
    За ініціативи учнівського та педагогічного колективів в селі створена Дошка Пошани видатних людей села Олександрівка, пропагується творчість місцевої поетеси Надії Кундіренко  (додаток 6).
     І що є важливим – це організація та проведення учнями екскурсій в музеях для мешканців села, гостей, спрямованих на виховання патріотизму та гордості за рідний край, славетних земляків.
 
Результати
На сьогоднішній день вже виконано наступне:
-          в школі створені і діють 3 музеї, за час реалізації проекту  проведено 50  екскурсій;
-          розробили туристичний маршрут «Олександрівка туристична»;
-          створений путівник «Олександрівка туристична: Памятні знаки Олександрівки. До 70-річчя визволення Олександрівки від фашистських загарбників»;
-          презентації  «Шкільний музей», «Допомога воїнам в зоні бойових дій»;
-          встановлені пам’ятні знаки на місці зниклих з карти України сіл Червона Миколаївка та хутір Громоклей, історична спадщина поповнена сучасними відео про встановлення пам’ятних знаків;
-          учні в рамках районного  етапу конкурсу «Громадянин» приймали делегацію учнівських лідерів району (60 учнів), провели експедицію «Видатними місцями Олександрівки» ;
-          створена шкільна газета «Шкільний вісник», написаний шкільний гімн та створений герб школи;
-          створена Дошка Пошани видатних людей села Олександрівка;
-          інформація про історію села висвітлюється на сайті школи та блогах учителів. http://oleksandriv.blogspot.com/2015/02/2015_15.html - всі матеріали по акції на блозі
-          учні співпрацюють з сільською радою в рамках збереження та примноження історичної спадщини села.
 
Наші проекти | Переглядів: 492 | Додав: Administrator

27.10.2013
Наші проекти
        В жовтні учні з 1 по 11 клас працювали над проектом "Наш класний Зимовий сад". Як результат, незабаром відбудеться конкурс на кращий класний Зимовий сад. Бажаємо успіхів класним колективам в їх бажанні зробити свій клас квітучим !
Наші проекти | Переглядів: 426 | Додав: Administrator

05.09.2013
Наші проекти

ПРОЕКТИ  НАКАЗІВ  ПО  ЗАКЛАДУ  ОСВІТИ 

Вибір теми для підготовки наказу

                                    1. Загальні питання 

                                     2. Навчальний процес

                                     3. Виховна робота

                                    4. Педагогічні кадри. Атестація

                                    5. Техніка безпеки

Наші проекти | Переглядів: 693 | Додав: Administrator

29.05.2013
Наші проекти


Методичний проект «Педагогічна рада» 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ

I. . Обґрунтування вибору проблеми.

Педагогічна рада є органом колектив­ного мислення, соціально-психологічним явищем, де обмінюються думками, розв'язують завдання в процесі спіль­ної діяльності. Як зробити так, щоб педагогічна рада стала органом, який об'єднає всіх працівниківНВК, батьків, дітей спільною турботою про сьогодення і майбутнє шкільного життя?

II. Мета проекту.

Розробити теоретичні та практичні рекомендації щодо роботи педради.

III. Завдання проекту.

1.  Обґрунтувати функції педагогічної ради як колегіального органу управ­ління школою.

2.

 

Наші проекти | Переглядів: 704 | Додав: Administrator

14.04.2013
Наші проекти
Учнівський та педагогічний колективи школи працюють над реалізацією проекту "Краща шкільна ділянка". Учні та вчителі розробили проекти ділянок, насаджують квіти. Наша школа буде квітучою та гарною!
Наші проекти | Переглядів: 419 | Додав: Administrator

27.03.2013
Наші проекти


У березні 2013 року учні школи працювали над проектом «Подарунок для мами». Учні готували подарунки своїми руками для матусь та писали їм вітальні листівки…

 

Є у мене друг, якого не може  ніхто замінити. Це моя матуся. Її ніжність, ласка прикрашають моє життя. Моя матуся тяжко працює і тому я завжди намагаюсь їй допомагати вдома. І ось до свята 8 Березня, я приготувала матусі подарунок, який зробила сама.

Маринченко Анастасія,

учениця 4 класу

 

Наші проекти | Переглядів: 703 | Додав: Administrator

10.09.2012
Наші проекти


Увага! Наша школа розпочала роботу над проектом "Громадянин”. Першим кроком буде відновлення у селі дошки пошани, налагодження щомісячного випуску сільської газети.

 

Наші проекти | Переглядів: 405 | Додав: Administrator

06.08.2012
Наші проекти
Наші проекти | Переглядів: 516 | Додав: Administrator

1-10 11-19
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024